وزارت ارشاد، حج و اوقاف سمینار ارتقای ظرفیت روسا و کارمندان ولایتی را آغاز کرد

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۸ - ۱۰:۶
سمینار

۴ جمادي الأولی ۱۴۴۵ هـ ق (۲۷ عقرب ۱۴۰۲ هـ ش)

امروز سمینار ارتقای ظرفیت در بخش های ارشادی، اوقافی، حج و اداری و مالی برای رؤسای و کارمندان ریاست های ارشاد، حج و اوقاف ولایات از طرف وزارت ارشاد، حج واوقاف در مجمتع حجاج زون مرکز کابل آغاز گردید.

در آغازین روز سمینار محترم شیخ الحدیث مولوی زرمحمد حقانی معین مسلکی، معاون نظارت و پالیسی اداره امور محترم مولوی عبدالولی حقانی، رؤسای مرکزی و ولایتی و عده از کارمندان ولایتی اشتراک نموده اند.

محفل با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید، سپس معاون نظارت و پالیسی اداره امور و رئیس سابق اداری و مالی این وزارت محترم مولوی عبدالولی حقانی سخنرانی نموده در بخشی از سخنان خود راه اندازی، تشخیص و معرفی مسئولیت های کاری این سمینار را مهم و اساسی تلقی نموده و افزود که برای اولین مرتبه است که وزارت ارشاد، حج و اوقاف چنین سمینار مهم و اساسی را راه اندازه نموده است.

 

بعدا معین مسلکی وزارت ارشاد، حج واوقاف سخنرانی نموده افزود که این سمینار شامل چهار بخش اساسی می باشد بخش اول آن ارشادی می باشد که موضوعات اهمیت ارشاد و مساجد در آن توضیح می گردد، بخش دوم آن حج می باشد که مسایل و موضوعات چگونگی تنظیم حجاج و ارایه خدمات در داخل و عربستان سعودی در آن به بحث گرفته می شود بخش سوم آن اوقاف می باشد که در آن موضوعات ملکیت های اوقافی و جمع آوری عواید به بحث گرفته می شود و بخش چهارم آن اداری می باشد که در آن مسایل و موضوعات اداری و مالی به بحث گرفته می شود.

محترم شیخ حقانی افزود که این سمینار توسط شیوخ مسلی و استادان به پیش برده می شود و شش روز ادامه می یابد.

برعلاوه از بخش های اساسی فوق در این سیمینار تبادل تجربیات و استفاده از میتود و رهنمایی های سودمند نیز شامل می باشد

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۹:۳۰
Background image

مسئولین وزارت ارشاد، حج و اوقاف با تعدادی از علمای کرام و ائمه مساجد شهر کابل دیدار کردند

۱۶ جمادي الأولی ۱۴۴۵ هـ ق (۹ قوس ۱۴۰۲ هـ ش)

مولوی محمدنبی محمدی رئیس عمومی ارشاد و تنظیم امور مساجد وزارت ارشاد، حج و اوقاف و هیئت همراه اش با تعدادی از خطباء، علمای کرام، ائمه مساجد،. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۸ - ۱۰:۶
Background image

وزارت ارشاد، حج و اوقاف سمینار ارتقای ظرفیت روسا و کارمندان ولایتی را آغاز کرد

۴ جمادي الأولی ۱۴۴۵ هـ ق (۲۷ عقرب ۱۴۰۲ هـ ش)

امروز سمینار ارتقای ظرفیت در بخش های ارشادی، اوقافی، حج و اداری و مالی برای رؤسای و کارمندان ریاست های ارشاد، حج و اوقاف ولایات از طرف. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۴ - ۱۹:۲۸
Background image

دور دوازدهم مسابقات سرتاسری حفظ و تجوید قرآن کریم و دور اول قراءات سبعه با معرفی حافظان ممتاز به پایان رسید.

1 جمادی الاولی 1445 هـ ق مطبابق 24 عقرب 1402 هـ ش

دور دوازدهم مسابقات سرتاسری حفظ و تجوید قرآن کریم و دور اول قراءات سبعه به هدف تشخیص و معرفی حفاظ و قاریان ممتاز به مسابقات بین. . .

BACK TO NEWS