همه داوطلبی ها

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۱۶:۴۹
Background image

پروژه اعمار یک محراب مسجد شریف در اداره محترم ستر محکمه بابت سال مالی 1403

وزارت ارشاد حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی (پروژه اعمار یک محراب مسجد شریف در اداره محترم ستر محکمه بابت سال مالی 1403). اشتراک نموده و آفر های . . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۳ - ۱۱:۲۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطاء قرارداد : پروژه تهیه و تدارک دو قلم تیل (پطرول و دیزل) مورد ضرورت ربع اول و دوم سال مالی

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود،وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد تا پروژه تهیه و تدارک دو قلم تیل (پطرول و دیزل) مورد ضرورت ربع . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۹:۵۷
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی پروژه تهیه و تدارک دو قلم تیل (پطرول و دیزل) مورد ضرورت ربع اول و دوم سال مالی 1403.

وزارت ارشاد حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی (پروژه تهیه و تدارک دو قلم تیل (پطرول و دیزل) مورد ضرورت ربع اول و دوم سال مالی 1403). اشتراک نموده . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۹:۴۲
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی: پروژه تهیه و تدارک 25 قلم قرطاسیه مطبوغ و غیر مطبوع بابت سال مالی 1403

وزارت ارشاد حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی (پروژه تهیه و تدارک 25 قرطاسیه مطبوع و غیر مطبوع بابت سال مالی 1403). اشتراک نموده و آفر های سر بسته . . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۱۵ - ۱۵:۱۷
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی پروژه حفر چاه عمیق مجتمع حجاج زون مزکر بابت سال مالی 1403

وزارت ارشاد حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی (پروژه حفر چاه عمیق مجتمع حجاج زون مزکر بابت سال مالی 1403). اشتراک نموده و آفر های سر بسته خویش را . . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۱۵ - ۱۰:۲۸
Background image

اطلاعیه داوطلبی 476 قلم اجناس داغمه و مازاد

قرار است وزارت ارشاد حج و اوقاف به تعداد 476 قلم اجناس داغمه قلم اجناس داغمه و مازاد خویش را به تاریخ 3/2/1403 ساعت ده بجه قبل از ظهر به حضور داشت هئیت موظف که با اخذ 15 فیصد پول تضمین . . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۱۶:۱
Background image

تصمیم اعطاء قرارداد : پروژه تهیه و تدارک (56) قلم ادویه جات و ملزومات طبی مورد ضرورت پروسه حج سال

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود،وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد تا پروژه تهیه و تدارک (56) قلم ادویه جات و ملزومات طبی مورد . . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۱۵:۵۷
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطاء قرارداد : پروژه تهیه و تدارک (28) قلم مواد اعاشوی پروسه حج سال مالی

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود،وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد تا پروژه تهیه و تدارک (28) قلم مواد اعاشوی پروسه حج سال مالی . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ - ۱۴:۵۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطاء قرارداد پروژه کرایه گیری 10 عراده موتر بس جهت انتقال حجاج از مجتمع حجاج الی میدان هوایی کابل و بر عکس آن بابت سال مالی 1403.

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود،وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد تا قرارداد پروژه کرایه گیری 10 عراده موتر بس جهت انتقال حجاج . . .

Pagination