پروژه تهیه و تدارک دو قلم مواد محروقاتی (گاز مایع و چوب) مورد ضرورت پروسه حج سال 1444 هـ ق

bakhshi_admin
تنت

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود،وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد تا( پروژه تهیه و تدارک دو قلم مواد محروقاتی (گاز مایع و چوب) مورد ضرورت پروسه حج سال1444هـ ق) خویش را به شرکت محترم تجارتی جان آغا سمیع! درنده جواز نمبر(0101-25) پروان سوم مغازه نمبر شش ریاست ارزاق، مرکز کابل، کابل به قیمت مجموعی مبلغ (553,500)  پنجصد و پنجاه و سه هزار و پنجصد  افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند، میتوانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به ریاست تدارکات وزارت ارشاد، حج و اوقاف وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۹:۵۷
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی پروژه تهیه و تدارک دو قلم تیل (پطرول و دیزل) مورد ضرورت ربع اول و دوم سال مالی 1403.

وزارت ارشاد حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی (پروژه تهیه و تدارک دو قلم تیل (پطرول و دیزل) مورد ضرورت ربع اول و دوم سال مالی 1403). اشتراک نموده . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۹:۴۲
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی: پروژه تهیه و تدارک 25 قلم قرطاسیه مطبوغ و غیر مطبوع بابت سال مالی 1403

وزارت ارشاد حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی (پروژه تهیه و تدارک 25 قرطاسیه مطبوع و غیر مطبوع بابت سال مالی 1403). اشتراک نموده و آفر های سر بسته . . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۱۵ - ۱۵:۱۷
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی پروژه حفر چاه عمیق مجتمع حجاج زون مزکر بابت سال مالی 1403

وزارت ارشاد حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی (پروژه حفر چاه عمیق مجتمع حجاج زون مزکر بابت سال مالی 1403). اشتراک نموده و آفر های سر بسته خویش را . . .

Back to tenders