اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

 به اطلاع آن عده از حجاج محترم مرکز وولایات که در ذیل ذکر گردیده است رسانیده می شود، جهت طی مراحل اسناد سفر و تنظیم در پرواز های اول و دوم، از کابل به مدینه منوره لطف نموده به روز شنبه مورخ 30/ ثور/1402 هـ ش مطابق به 30/شوال/1444 هـ ق ساعت 8:00 صبح به مجتمع حجاج زون مرکز که در دامنه تپه مرنجان واقع چهاراهی ملی بس مکروریان کهنه قرار دارد با اصل آویز تحویلی قسط دوم و سند نوبت خویش همراه وسایل سفر حج تشریف آورده ممنون سازند: 1.حجاج محترم نواحی کابل از شماره (1) الی ((215) 2.تعداد (58) تن از حجاج محترم ولایت کابل که قبلاً جدول و پاسپورت های شان به سیستم ویزه ارسال شده است. 3.تعداد (63) تن از حجاج محترم ولایت پنجشیر که قبلاً جدول و پاسپورت های شان به سیستم ویزه ارسال شده است. 4.تعداد (301) تن از حجاج محترم ولایت لغمان که قبلاً جدول و پاسپورت های شان به سیستم ویزه ارسال شده است. 5.تعداد (114) تن از حجاج محترم ولایت لوگر که قبلاً جدول و پاسپورت های شان به سیستم ویزه ارسال شده است. ازحجاج محترم تقاضا به عمل می آید تا نوبت را جداً رعایت نموده باعث ایجاد بی نظمی وسبب سکتگی درتنظیم کارها نگردند، درغیر آن مسؤولیت بعدی متوجه خودشان خواهد بود. قابل یاد آوری است که داخل شدن اشخاص معیتی به محل مجتمع حجاج جداً ممنوع میباشد. برای معلومات بیشتر صفحات اجتماعی ذیل دنبال نمایید: 1-       ویب سایت وزارت:  https://www.mohia.gov.af/ 2-       صفحه تویتر: https://twitter.com/nasharathajj?t=ZHsfCc-nartutcg7e2gNLCA&s=08 3-       انستاگرام وزارت: https://instagram.com/nasharat_hajj 4-       تیلی گرام: https://t.me/MinstryAfghanistanhajj 5-      کانال یوتیوب: https://youtube.com/channel/UCgC_GwutZKMR32byjmjmXgA

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۱۱:۴۲
Background image

به نمایندگان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که امروز چهار شنبه، ۱۹ ثور سال جاری محفلی را به مناسبت اولین پرواز انتقال حجاج به حرمین شریفین تدویر نماید.

بدین وسیله از همکاران رسانه‌ای ما . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۷ - ۱۰:۴
Background image

دعوت نامه مطبوعاتی

کابل – افغانستان: قرار است فردا سه شنبه، ۷ حمل سال روان، کنفرانس خبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف، در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت برگزار گردد.

بناً از نمایندگان محترم رسانه ها دعوت به . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۹:۷
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

 وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد برای حج سال جاری ۱۴۴۵هـ ق ثبت نام جدید نماید. به همین منظور به اطلاع عموم اشخاصی که در مرکز و ولایات قصد ادای حج را داشته باشند، جهت ثبت نام حج برای . . .

بازگشت به اطلاعیه ها