اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

 وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد برای حج سال جاری ۱۴۴۵هـ ق ثبت نام جدید نماید. به همین منظور به اطلاع عموم اشخاصی که در مرکز و ولایات قصد ادای حج را داشته باشند، جهت ثبت نام حج برای سال ۱۴۴۵هـ سر از روز شنبه مورخ ۸/رجب/۱۴۴۵ هـ ق مطابق ۳۰/جدی/۱۴۰۲هـ ش، الی تاریخ ۲۰/رجب/۱۴۴۵هـ ق مطابق ۱۲/دلو/۱۴۰۲هـ ش، در مرکز به مجتمع حجاج واقع دامنه تپه مرنجان چهارراهی ملی بس، مکروریان کهنه و در ولایات به ریاست های ارشاد، حج و اوقاف مربوطه با اصل و کاپی تذکره و دو قطعه عکس فعلی به اندازه ((4×3 خویش تشریف آورده، ثبت نام نمایند. نوت: شایقین حج، مربوط ولسوالی های ولایت کابل جهت ثبت نام به ریاست ارشاد، حج و اوقاف ولایت کابل مراجعه نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۱۱:۴۲
Background image

به نمایندگان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که امروز چهار شنبه، ۱۹ ثور سال جاری محفلی را به مناسبت اولین پرواز انتقال حجاج به حرمین شریفین تدویر نماید.

بدین وسیله از همکاران رسانه‌ای ما . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۷ - ۱۰:۴
Background image

دعوت نامه مطبوعاتی

کابل – افغانستان: قرار است فردا سه شنبه، ۷ حمل سال روان، کنفرانس خبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف، در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت برگزار گردد.

بناً از نمایندگان محترم رسانه ها دعوت به . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۹:۷
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد حج و اوقاف

 وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد برای حج سال جاری ۱۴۴۵هـ ق ثبت نام جدید نماید. به همین منظور به اطلاع عموم اشخاصی که در مرکز و ولایات قصد ادای حج را داشته باشند، جهت ثبت نام حج برای . . .

بازگشت به اطلاعیه ها